RUSIAJ ESPERANTO-TAGOJ
14-22 de aŭgusto 2004, Tiĥvin
La temo: Nia kulturo nia espero

      START
      IOM DA FAKTOJ DE NIA URBO
      INFORMLETERO 1
      INFORMLETERO 2
      PROGRAMO
      FOTOJ DE KELKAJ PARTOPRENINTOJ
      ARTIKOLO 1
      ARTIKOLO 2
      FOTO GALERIO 1
      FOTO GALERIO 2
      FOTO GALERIO 3

PARTOPRENINTOJ
   Nomo  Urbo
 1  Andrejsons Sergeo  Sankt-Peterburgo
 2  Aniŝjenko Maria Vladimirovna  Moskvo
 3  Aroloviĉ Viktor Semjonoviĉ  Moskvo
 4  Artamonov Gleb Georgieviĉ  Smolensk
 5  Baraŝkov Vasilij Alekseeviĉ  Tiĥvin
 6  Belov Aleksandr Viktoroviĉ  Tiĥvin
 7  Belov Sergej Aleksandroviĉ  Tiĥvin
 8  Belova Tatjana Anatoljevna  Tiĥvin
 9  Berger Evgenija Petrovna  Tiĥvin
 10  Bikova Ljudmila Ivanovna  Volgograd
 11  Bronŝtejn Moissej Caleviĉ  Tiĥvin
 12  Bronŝtejn Tatjana Dmitrijevna  Tiĥvin
 13  Cvetkova Valerija Petrovna  Sankt-Peterburgo
 14  Ĉerepanov Valerij Aleksejeviĉ  Moskvo
 15  Ĉupin Bronislav Denisoviĉ  Iĵevsk
 16  Demĉenko Ljubovj Grigorjevna  Sankt-Peterburgo
 17  Demjaŝev Oleg Aljbertoviĉ  Nabereĵnie Ĉelni
 18  Djomuŝkina Nina Vladimirovna  Sankt-Peterburgo
 19  Galiĉskaja Anna Igorevna  Severodvinsk
 20  Galiĉskaja Jekatjerina Igorevna  Severodvinsk
 21  Galiĉskaja Olga Nikolajevna  Severodvinsk
 22  Galiĉskij Igor Viktoroviĉ  Severodvinsk
 23  Gavrilova Olga  Jekaterinburg
 24  Gonĉarov Anatolo  Artjomovsk
 25  Gudskov Nikolao  Moskvo
 26  Guseva Natalja  Sankt-Peterburgo
 27  Ĥoreva Valentina Nikolajevna  Sankt-Peterburgo
 28  Iljina Galina Fedorovna  Verĥnjaa Piŝma
 29  Ivanov Slavik  Sankt-Peterburgo
 30  Kaĉalova Polina Nikolajevna  Tiĥvin
 31  Kaĉalova Zoja Grigorjevna  Tiĥvin
 32  Kandalinskij Viktor Jevgenjeviĉ  Tiĥvin
 33  Kirjakov Anton  Tiĥvin
 34  Kokolija Georgij Vladimiroviĉ  Moskvo
 35  Kolodin Miĥail Jurjeviĉ  Sankt-Peterburgo
 36  Korobejnikov Andrej  Moskvo
 37  Koroljova Nina Pavlovna  Sankt-Peterburgo
 38  Kudrjavcev Viktor Vasiljeviĉ  Jekaterinburg
 39  Kudrjavceva Raja Junusovna  Jekaterinburg
 40  Lineckij Miĥail Jakovleviĉ  Kievo
 41  Lisienkova Valentina Danilovna  Samara
 42  Lisuĥina Ljudmila Ivanovna  Tiĥvin
 43  Loĵkina Jelena Nikolajevna  Tiĥvin
 44  Makogon Ivan  Kievo
 45  Maleĵ Ljubovj Nikolajevna  Ivanovo
 46  Miesen Ivo  Nederlando
 47  Morev Aleksandr Anatoljeviĉ  Puŝkin
 48  Muraŝov Aleksandr Vladimiroviĉ  Sankt-Peterburgo
 49  Muraŝova Varvara Aleksandrovna  Sankt-Peterburgo
 50  Murzina Jevgenija Grigorjevna  Sankt-Peterburgo
 51  Novikov A.  Sankt-Peterburgo
 52  Novikova S.  Sankt-Peterburgo
 53  Osipov Dmitrij Borisoviĉ  Moskvo
 54  Osokin Aleksandr Vladlenoviĉ  Sankt-Peterburgo
 55  Ovsjannikova Lubovj Ivanovna  Jekaterinburg
 56  Poloĵenskaja Ljudmila Vladimirovna  Sankt-Peterburgo
 57  Samodaj Vladimir Vladimiroviĉ  Moskvo
 58  Savenok Valentina Nikolajevna  Sankt-Peterburgo
 59  Selivanova Larisa Olegovna  Tiĥvin
 60  Ŝevĉenko Dmitrij Aleksandroviĉ  Moskvo
 61  Sibirceva Valentina Dmitrijevna  Lipecka regiono
 62  Sidorov Anatolij Veniaminlviĉ  Sankt-Peterburgo
 63  Ŝilo Gennadij  Moskvo
 64  Smetanina Svetlana Viktorovna  Moskvo
 65  Smirnova Svetlana Semjonovna  Tiĥvin
 66  Stacenko Ljudmila Nikolajevna  Sankt-Peterburgo
 67  Terentjev Nikolaj Jevgenjeviĉ  Ĉeljabinsk
 68  Terentjeva Galina Lvovna  Ĉeljabinsk
 69  Tiĥomirova Olga  Tiĥvin
 70  Tuĥvatullina Liana  Moskvo
 71  Vlasova Darja Dmitrijevna  Tiĥvin
 72  Vlasova Vera Ivanovna  Tiĥvin
 
Kontaktebloj
Mikaelo Bronŝtejn mamuto@rambler.ru, tel.(812-67)26093
Garik Kokolija kokolija@rambler.ru, tel.(095)5677007
Pri ĉio ĉi kaj pri multaj kulturaĵoj venu aŭskulti kaj diskuti en RET
REU KAJ TIHVINA E-KLUBO INVITAS VIN!
Hosted by uCoz